0

Folderhouders met deksel – waterdicht & geschikt voor buiten

Zoekt u een waterdichte folderhouder voor buiten? Onze folderhouders met deksel – ook bekend als buitenfolderhouder, spatwaterdicht folderbakje of brochurehouder met deksel – houden uw posters en folders droog en zichtbaar. Verkrijgbaar in A4, A5 en 1/3 A4 (DL), klaar voor gebruik bij winkels, horeca, makelaars, campings en hotels.

Beschikbare formaten & uitvoeringen

Bij Displaywinkel vindt u spatwaterdichte folderhouders in meerdere formaten:

Alle modellen zijn gemaakt van stevig polystyreen of acryl en ontworpen voor intensief gebruik, zowel binnen als buiten.

Eenvoudige montage

Onze waterdichte folderhouders zijn eenvoudig te bevestigen:

  • Aan de wand – met schroeven of pluggen voor een vaste montage

  • Op glas of ramen – met zuignappen zonder te boren

  • Met plakstrips – flexibele montage voor tijdelijke toepassingen

Toepassingen per branche

  • Horeca – menukaarten of dagaanbiedingen buiten zichtbaar presenteren

  • Makelaars & retail – woningbrochures of productinformatie meegeven, ook buiten openingstijden

  • Campings & vakantieparken – programmaboekjes of plattegronden waterdicht presenteren

  • Hotels & recreatie – toeristische informatie altijd beschikbaar, ook buiten

  • Evenementen & beurzen – promotiemateriaal netjes en beschermd uitdelen

Waarom kiezen voor Displaywinkel?

✅ Groot assortiment folderhouders met deksel (A4, A5, A6, DL)

✅ Spatwaterdicht & weerbestendig, ideaal voor buitengebruik

✅ Transparant ontwerp voor optimale zichtbaarheid

✅ Snelle levering NL/BE & staffelkorting bij grotere aantallen

✅ Betrouwbaar: bijna 100 jaar ervaring (Cellumica sinds 1926)

Veelgestelde vragen – Folderhouder met Deksel

Zijn alle folderhouders met deksel waterdicht?

Ja, de modellen zijn spatwaterdicht en beschermen tegen regen. Voor intensief buitengebruik adviseren we de modellen met rubberafdichting.

Zijn de folderhouders UV-bestendig?

Ja, de meeste uitvoeringen zijn gemaakt van UV-bestendig polystyreen of acryl, zodat ze niet snel verkleuren in de zon.

Hoe bevestig ik een folderhouder buiten?

U kunt kiezen voor schroeven (wandmontage), zuignappen (glas) of plakstrips (tijdelijke montage).

Kan ik meerdere folderhouders naast elkaar gebruiken?

Ja, veel modellen zijn koppelbaar waardoor u eenvoudig een groter systeem kunt maken.

Geschikt voor winderige locaties?

Monteer beschut óf combineer met een stevige bevestiging.

Gerelateerde categorieën

  • Meervoudige folderhouders - met meerdere vakken, ideaal voor het presenteren van diverse folders of flyers op balie of toonbank.

  • Wandfolderhouders - ruimtebesparende folderbakjes voor montage aan de muur of op glas, verkrijgbaar in A4, A5, A6 en DL.

  • Draad displays - metalen displays met meerdere vakken voor het overzichtelijk presenteren van veel folders tegelijk.

  • Brochure standaard - vrijstaande presentatie­systemen (o.a. zigzag-displays) voor beurzen, showrooms en winkels.

  • Vloerdisplays - grote displays op de vloer, geschikt voor meerdere folders en brochures in entree, winkel of beursstand.

Bestel vandaag nog uw folderhouder met deksel bij Displaywinkel en profiteer van snelle levering en staffelkorting. ✔ Zo blijven uw folders altijd netjes én beschermd, ook buiten!